.

Shop4ever Само Најдобрите Браќа Се Промовирани Да Чичко Бременоста Соопштение Врежани Виски Чаша

Shop4ever Само Најдобрите Браќа Се Промовирани Да Чичко Бременоста Соопштение Врежани Виски Чаша

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ ВИСКИ РОК СТАКЛО.Дизајниран и изработен во куќата за највисок квалитет на финиш.Карактеристики на современите уште старомодни изглед.Чип-отпорни на rim за издржливи и долготрајни употреба.СОВРШЕН 11 оз.КАПАЦИТЕТ.Има 11 унци на било каква мазна виски, виски, бурбон, рум, вотка-врз основа на вкусни пијалоци и коктели, или што твоето срце желби!Повеќеслојна и разновиден.ПРИФАТЛИВА НОВИНА ПРИСУТНИ.Внимателен бременоста соопштение подарок за брат, брат во законот, чекор брат, мажи, тато, дедо, чичко, bestfriend, цимерка, свој колега, претпоставен, сопруг, дечко, братучед, во законите, него, и списокот продолжува.ПОДАРОК КУТИЈА ПОДГОТВЕНИ.Совршен подарок идеја за Национална Брат/Брат Ден, Божиќ, Роденден, Денот на Таткото, Годишнина, Пензионирање, Housewarming, Валентин, или било која друга посебна прилика што сакате да се покаже благодарност за.ВНИМАТЕЛНО СЕ ПРЕПОЛНИ СО ЉУБОВ.Сите од нашите чаши виски се сите поединечно прегледано да бидете сигурни дека тие се совршени и до нашите високи стандарди.На очилата се исто така страна спакувани и меур завиткани за дополнителна безбедност преку испораката.Ние се залагаме за извонредност и се очекува ништо, но најдобро за нашите клиенти!Ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до Shop4ever Семејството со сите прашања.Висок квалитет на уште прифатлива виски рок стакло.Совршен, единствена, и елегантен подарок за вашата сакана.

Особините