.

TuningPros LEDRS-T20-Y9 Задните Сигнал LED Светилки T20 Оптоварување, 9 LED Жолта 2-pc Сет

TuningPros LEDRS-T20-Y9 Задните Сигнал LED Светилки T20 Оптоварување, 9 LED Жолта 2-pc Сет

DEN 207.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еден пар (сет од 2) Задните Сигнал T20 Оптоварување LED Светилки ; Боја : Жолта. 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.Овозможи ноќ возење за да биде побезбеден, дејствува како предупредување за полагање-од возила.Животен век до 100,000 часа.Шок Plug Може да бара на товар отпор за инсталација.

Особините