.

3dRose Danita Delimont - Подводни - Fluorescing Подводни Макро - Маски за Лице (fm_310389_3)

3dRose Danita Delimont - Подводни - Fluorescing Подводни Макро - Маски за Лице (fm_310389_3)

DEN 2301.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.Fluorescing подводни макро Лицето Маска е прилагодено печатени маска, да се создаде свој уникатен стил.Се стилски и безбедно додека во јавноста со лесни дише ткаенина маска.

Особините