.

MEILINDS Помине во Прав Holographic Огледало Ласерски Синтетички Злато Sliver Пигмент Нокти Уметност Декорација 1g Две Кутии

MEILINDS Помине во Прав Holographic Огледало Ласерски Синтетички Злато Sliver Пигмент Нокти Уметност Декорација 1g Две

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет и поевтини камелеон помине во прав, се обидува да дизајн за вашите нокти и да ги направите вашите нокти прикажи различни бои преку различни визуелна агли.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Нема специјални помине уметност вештина е потребно, само следење на настава, и тоа ќе биде доста лесен и ќе добиете совршен.ШИРОКА ПРИМЕНА : шарени нокти во прав е погодна да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн, корисен DIY алатка за помине уметност дизајн.MEILINDS строго контролира производ за квалитет и да се обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка, ние и ветуваме да се 100% одговорност за сите прашања на нашите производи.Не постои ризик за било која нарачка.СЕНКИ СТАПОВИ : Со 2pcs сенки стапови, направете го тоа лесно да се применуваат во прав.

Особините