.

Хрчак Таблета Кутија,Мал Кожен Животни која е Слична на Глувчето Стакло Фото милениче Бонбони Кутија

Хрчак Таблета Кутија,Мал Кожен Животни која е Слична на Глувчето Стакло Фото милениче Бонбони Кутија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пилулата кутија is50mm x50mm изграден цврсто, и има сигурен затворач да се задржи вашата лековите безбедно.Таа има 3-оддел пластични вметнете со тесни шарки затворач.Мала големина pillbox за вашиот џеб, чанта или патна торба, за секојдневна употреба на лекови.Здрав Метална Конструкција со Пластика во Внатрешноста Divider .Единствена светла шема,уникатен подарок за мажи или жени.Пилулата кутија е стилски, практично решение што го носи таблети на патот.Постојат три одвоени прегради, овој пренослив комплет може да се направи Таблет Медицина Џеб Ташна за Патување Пилула Витамин Декоративна Кутија Случај Носителот Носи вашиот таблети во стил.Оваа пилула кутија случај е домот во тоа е едноставноста и многу функционални.Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Мерки За Прибл. 2" во.W x 5/8" во.H; Внатрешни divider чува вашите апчиња организирани.

Особините