.

LCMXO640C-3FT256C - Програмабилни 256-Игли FTBGA 640 (10 Парче Многу)

LCMXO640C-3FT256C - Програмабилни 256-Игли FTBGA 640 (10 Парче Многу)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Парична Казна Ball Grid Array.Програмабилни FPGA IC. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.РЕШЕТКИ PHLX Програмабилни IC FPGA парична Казна Ball Grid Array 256-pin FTBGA Површината Планината 640.

Особините