.

Furuida Шупливи Надвор Faberge Јајце Trinket Кутија со Свон Декоративни Емајлирани Шарки Украси Метал Занает Подарок за Дома Декор

Furuida Шупливи Надвор Faberge Јајце Trinket Кутија со Свон Декоративни Емајлирани Шарки Украси Метал Занает Подарок за

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : faberge јајца е Должината 6cm/Ширина 6cm/Висина 11cm/Тежина 9.8 ОЗ.ве молиме обрнете внимание на големината пред да купите.Материјал : faberge јајце украси се направени од цинк легура,емајл бои, rhinestones и цвет шема.тоа е добро за декорација и собирање.Уникатен Дизајн : надворешен дел користење на исклучителна шупливи надвор дизајн со зелен лист и црвени цвеќиња,внатрешниот дел покажува домот лебед.дизајнот што украс изгледа деликатна и посебни.Примена : Спакувани во златен подарок кутија,Уникатен и забава подарок за семеен пријател.совршен за Велигден,Дипломски,Роденден,Денот на Благодарноста,Нова Година,Денот на Вљубените,Божиќни подароци.Service : Ако имате било какви прашања со faberge јајце tidbits,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Swan Шупливи Надвор Faberge Јајце Trinket Кутија Занает Украсни Орнаменти Дизајн 1.Faberge Јајца беше направен со прекрасни и одлична изработка,телото користење на јајце форма и шупливи од гранки капак ,затворено е една симпатична swan,исто така, додавање rhinestones. 2.Отворете faberge јајце trinket кутија зглоб,за да се открие мини swan,го направите да изгледа интересна и мистериозна, го стави на вашата маса, тоа ќе биде многу шармантна.Флексибилност Примена 1.Уникатна Колекција и Дома Декор Јајца украси е совршен прилог за собирање кој сака јајце и swan, донесе насмевка на некој кој добива еден.Јајца figurine направи вашата маса или полица повеќе жива и шармантна. 2. Vabulous за Kinki Спакувани во златен подарок кутија,Уникатен и забава подарок за семеен пријател.Празник подароци за Нова Година,Денот на Мајката,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Благодарноста,Божиќ,Дипломски,birthday (Роденден), Тема Партија Декорација,Housewarming.Во нашата здодевни секојдневниот живот,што малку изненадувања за вас, семејство и пријател.Услугата Ако ништо со свон faberge јајце tidbits,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Известување Од faberge јајце е направено од страна на рака, сликарство,ќе има некои мали недостатоци, ова е нормална појава.

Особините