.

MZLXDEDIAN Cordless Полнење Про Заврши Коса Clipper Коса за Сечење Комплет & Тример за Мажите,Лесно Црна Кодирани Водич Чешли - за Мажи Жени & Деца - Водоотпорен

MZLXDEDIAN Cordless Полнење Про Заврши Коса Clipper Коса за Сечење Комплет & Тример за Мажите,Лесно Црна Кодирани Водич

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.Сечилото и моќен мотор може да се намали коса брзо без да се заглавени во косата или повреда на кожата. 2.Ниски-бучава дизајн,нема да пирс или да се меша со други за време на работата. 3.Сечилото префрлете се со прилагодлива должина може да бидат фино подесени да произведуваат различни фризури. 4.Тоа е идеален подарок за вашето семејство или пријатели. 5.Професионални монтажни нож,висока прецизност,и може да се мијат. 1.Тоа е идеален подарок за вашето семејство или friends2.Професионални монтажни нож,висока прецизност,и може да се мијат.3.Сечилото и моќен мотор може да се намали коса брзо без да се заглавени во косата или повреда на кожата.4.Ниски-бучава дизајн,нема да пирс или да се меша со други за време на работата.5.Сечилото префрлете се со прилагодлива должина може да бидат фино подесени да произведуваат различни фризури.Предмет тип : trimmer Material : ABSSize : USBCharging предмет тип : trimmer Material : ABS+steel Professional коса clipper име : Професионални коса clipper The пакет содржи : коса clipper*1 и нејзините accessoriesif имате прашања за овој производ,можете да пратите e-mail на нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,ви благодариме!.

Особините