.

Миленичиња Чешлање Четка, Професионални Де-Пролевање Алатка за Раси на Кучиња, Мачки со Кратка или Долга Коса, Драматично го Намалува Пролевање во Под 10 Минути

Миленичиња Чешлање Четка, Професионални Де-Пролевање Алатка за Раси на Кучиња, Мачки со Кратка или Долга Коса, Драматично

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

НЕ се ЛИЗГА, се СПРАВУВА со : кои се ергономски дизајниран за удобно контрола и обезбедување на безбедно deshedding искуство за вас и вашето куче или мачка.НАЈДОБРИТЕ домашни МИЛЕНИЧИЊА ЧЕШЛАЊЕ АЛАТКА : пет четки отстранување до 95% од мртвите коса и tangles од вашата мачка и куче лесно во само 10 минути.ПРОФЕСИОНАЛНА ГРИЖА : Нашата четки задржи вашето домашно милениче чисти.Чешлање и масажа здрав грб остава вашето домашно милениче грб мека и сјајна.ПОГОДНА ЗА МНОГУ МИЛЕНИЧИЊА : Ова измамник четка е совршен за кучиња и мачки со долга или кратка коса.можете да ги купите овој производ со доверба.ВИСОК-КВАЛИТЕТ ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : за време на употреба, ако најдете било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и да се врати во рок од 24 часа.Масажа животни со чешел може да помогне во спречување на кожни болести и да се промовира циркулацијата на крвта.Направете вашето домашно милениче крзно мека и сјајна!Вашето домашно милениче ќе сакаат да се бранеа!Строго се препорачува да професионални сопствениците на домашни миленичиња, ветеринари и beauticians. 1. Лесно да се чисти. 2. Погоден за мачки и кучиња. 3. Бојата е освежување и деконтаминација. 4. На трајни и не се лизга рачката на домашно милениче четка не ќе го направи вашиот зглоб замор. 5. Чешли не само што може да се спречи опаѓањето од заплитане, но, исто така, направи животински влакна помек и повеќе сјајна.Производ параметар Бренд : DEHSDO Димензии : 195mm x 84mm x 66mm Материјал : висок квалитет ABS+нерѓосувачки челик+HTPE Боја : бела, виолетова Тежина : 95g Производи во поглед 1 × Милениче Четка 100% по продажба на заштита Ако наидат на проблеми при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.внимавајте 1. Поради светлосни ефекти, прикажување на светлината, контрастот, и сл., на тон на боја на сликата и на крај објект може да биде малку поинаков. 2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm, ви благодарам многу.

Особините