.

ММ Мултифункционален Складирање Рек Микробранова Стојат, 3 Слој Задржи Простор Уредни, не Рѓа Супер Товарот, Бања Канцеларија Кујна Организација Полица (Големина :

ММ Мултифункционален Складирање Рек Микробранова Стојат, 3 Слој Задржи Простор Уредни, не Рѓа Супер Товарот, Бања Канцеларија

DEN 592.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Материјал и карактеристики : нерѓосувачки челик, цврсти и трајни, не рѓа.3-слој багажник, едноставна, убава, лесна за чистење, супер товарот. ★Функција : Тоа може да заштедите време и простор и да ги кујна, спална соба, тоалет, перална и канцеларија чисти. ★Производ големина : 60×45×80см,70×45×80см,80×45×80см,100×45×80см,120×45×80см,150×45×80см,(Димензија пресметка метод : L × W × H, 1 инч = 2.54 см). ★Пакет вклучуваат : 1 X складирање полица, 4 нога влошки, партал, збир на инсталирање алатки, еден пар на ракавици(ве молиме имајте во микробранова печка и други додатоци не се вклучени). ★Време на испорака : времето За испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ★Име на производ : Ѕид-монтирани еден слој микробранова печка rack Material : Нерѓосувачки steel Size : 60×45×80см,70×45×80см,80×45×80см,100×45×80см,120×45×80см,150×45×80cm Dimension пресметка метод : L×W×H, 1 инч = 2.54 см★Карактеристики : 1. Не е лесно да 'рѓа : не' Рѓосувачки челик.2. Супер товарот : Метал материјал, издржлив, супер товарот.3. Да зачувате простор : Го просторот чист и слободен од нередот.4. Повеќе намени : Кујна, спална соба, купатило, тоалет, перење соба, канцеларија.5. Изглед : Едноставни и убави.★Совети : 1. Рачно мерење на производ големина, затоа што секој човек мерење технологија е различна од мерења на локации, и грешка е помеѓу 1-2 инчи.2. Производот е за сите вистински објект снимање, но поради фактори како што се светло, опрема, камера Агол и компјутер резолуција, вистински објект примена може да биде различен од фотографијата.Ве молиме да земете во вистинска работа како стандард.3. Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати обемот еза 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините