.

Berker 85341288 Инфраред Сензор Ѕид Бела Сензор За Движење (Инфрацрвен Сензор Вајт)

Berker 85341288 Инфраред Сензор Ѕид Бела Сензор За Движење (Инфрацрвен Сензор Вајт)

DEN 4223.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Формат = сензор за движење.Монтажа Тип = рамна-монтирани.Постојана светлина контрола = Бр.HLK контрола = Yes.Може да се вмрежени = Yes.Откривање областа околу 12 x 16 M, откривање агол на секоја страна прилагодливи прибл. 45.. 90 °, Откривање нивоа 3, Одговор чувствителност може да се прилагоди прибл. 10.. 100% Одговор светлината прилагодливи прибл. 5../1000/unendl.LX – run-на време може да се прилагоди прибл. 10.. 30 минути, со исклучување на какво било предупредување за SO-DIMM ВРЕДНОСТ 50% за 30 секунди, кратки периоди на време 200 MS, имунитетот време прибл. 10 s, температурата на работа : 5.. + 45 °C, Релативната Влажност Опсег : 0.. 65% Не Бета Uung, на Висина од 34 mm, ниска сопствена потрошувачка на енергија, дај заштита, µ Процесор контролиран начин на работа, со копче за вклучување/исклучување/auto (и статус на LED индикатори црвена/, Зелена и Портокалова со заклучување на тастатурата, со мемориска функција за да го направите да изгледа како некој да е во симулација, учат функција за одговор осветлувањето може да се прилагоди со користење на копчето, партија функција да работат до 2 часа, ПРЕДВОДЕНА прилог/вметнете Kompatiblitäts екранот, кратко време со имунитет време (e.г.за скалите светлина/Импулс повици) е сензор за движење.Монтажа Тип е лиценциран под гипс.Konsta Ntlichtre.

Особините