.

Амазон Основите Мемориска Пена Остатокот Нап Душеци со Името-Назнака на Носителот - Сина, 5-Пакет

Амазон Основите Мемориска Пена Остатокот Нап Душеци со Името-Назнака на Носителот - Сина, 5-Пакет

DEN 1660.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мека внатрешна одмор мат (5-pack) промовира квалитет нап време за мали деца; идеален за дневните центар, училница, или дома.Направи на безбеден Certi PUR-НИ заверена СТП пена со СТП кожа ткаенина; лизга-отпорни најлон ткаенина база за безбедно сместување.Мемориска пена на врвот обезбедува потоне-во мекоста кои ги ублажува притисокот поени за врвен комфор.Во прилог на име на носителот на ознака го прави возможно за да ги персонализирате и брзо да се идентификуваат секоја мат; избор на боја.Мерки 48 страна 22 од 2 инчи (Dxšxv); тежи 3 килограми.брише лесно да се чисти.Опис на производот Основите Мемориска Пена Остатокот Нап Душеци со Името-Назнака на Носителот - Сина, 5-Пакет Од Производителот Основи.

Особините