.

LIUZH VR Слушалки со Далечински Контролер, VR Очила Очила за 3D VR Филмови и Видео Игри за iPhone 12/Pro/Max/Мини/11/X/Xs/8/7 за Samsung и Андроид Телефони, W/4.7-6.8 во, Z066MK

LIUZH VR Слушалки со Далечински Контролер, VR Очила Очила за 3D VR Филмови и Видео Игри за iPhone 12/Pro/Max/Мини/11/X/Xs/8/7

DEN 1346.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔ Компатибилност - VR слушалки поддржува паметни телефони со 4.7-6.8 инчен екран, како што се i Phone 12/12 Pro / Max / Мини / 11/11 Pro / 11 Про Max / Xs Max / XR / X / Xs / 8/7 / 6s Плус за Samsung S20 / S20 Плус / S10 / S10e / S10 Плус / S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус / S7 Edge / Забелешка 10 Плус / Забелешка 10 / Забелешка 9 / Note 8 / A20e / A10 / А50, Huawei P30 / Oneplus 7 Про и повеќе. ✔Удобен и лесен - VR слушалки маска е направен од супер мек дишење ткаенина и обезбедува целосно прилагодливи headband дека може да се користи удобно за време на носење.По стартување на играта со VR заштитни очила и гледање VR филм, никогаш не ќе сакаат да го симнат повторно.Визија системот за заштита и мека носот влошки се намали стресот и да се обезбеди удобно носење искуство. ✔ Идеален подарок - VR слушалки се големи подароци за возрасни и деца.Покани вашето семејство и пријатели за да ги внесете извонредно VR светот и споделување на љубов преку VR слушалки.Тоа е идеален за одмор подароци за деца и возрасни-Денот на Таткото, ноќта на Вештерките, Велигден, Божиќ. ✔VR игри технологија - кога твоите очи се правилно поврзана со екран рамка, со користење на виртуелната реалност слушалки за игри и гледање филмови е најдобар.Усвојат 94% леќа светлина, и да го користите анти-рефлексија и анти-сина светлина слој леќа за да се спречи око замор кога користите слушалки. ✔Извонредно Забава - го Добиете најдоброто седиште во куќата за да живеат концерти, ваков филмови, ексклузивни настани и многу повеќе.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви препорачуваме да земе пауза на секој половина час додека играте VR за заштита на вашите очи за да најголема мера.Извонредно Забава - го Добиете најдоброто седиште во куќата за да живеат концерти, ваков филмови, ексклузивни настани и more Breathable Пена Лице за Продолжен Wear Comfortable и Прилагодливи Главата Straps Eyesight Заштита System Supports Големина на Екран : 4.7"- 6.8"Поддржува Резолуција на Екранот : 3 D, 720p, 1080p, 4k.

Особините