.

На Возилото Производство 999495 Црна Freightliner Замена Пак Сигнал Прекинувач (A14-13495-005)

На Возилото Производство 999495 Црна Freightliner Замена Пак Сигнал Прекинувач (A14-13495-005)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Трајни изградба.Интегрирани одблесокот табот.Лифт-На-Слабо висок/низок зрак селектор.Долготрајни контакти се прошири switch живот.Фабрика-Стил конектор за ожичување темперамент.VSM тешки-должност пак сигнал ќе се произведени во сад од страна на компанијата дека пионер тешки-должност камион осветлување апликации.Freightliner пак сигнал се префрлите 999495 е директна замена објект што надминува класа, SAE, QQC, и fmvss108 спецификации.Тешки-должност изградба и тешки аретир се обезбеди подобро се чувствуваат на возачот кога сигнализација додека траат долги-трајни контакти продолжи животот на прекинувач.Ова предмети натпревари спецификација на freightliner OE дел број a14-13495-005.

Особините