.

TPH MICROLITE Мазна Сомот Заврши Прилагодено одговара Полу-Отворено ЦРН Автомобил Покрие со ЗЕЛЕНА Цевки за NISSAN 350Z

TPH MICROLITE Мазна Сомот Заврши Прилагодено одговара Полу-Отворено ЦРН Автомобил Покрие со ЗЕЛЕНА Цевки за NISSAN 350Z

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покритие.Microlite се Направени од Сомот заврши Полиестер врз Основа Увезени Растеглив Материјал.Материјалот е високо дише и лесен.Нејзините Полу Отворено Автомобил Покритие како Нејзините UV заштитени & Dustproof.Обезбедува исклучителна заштита од штетните UV зраци И Прашина.Произведени со користење на уникатни Тројна шевови, како и најмали чини можно да се намали и да се обезбеди протекување на поголема издржливост.Целосно Beltless Дизајн со најдобрите тесни Ластичињата уште се предвидени за изборен Систем на Заклучување.

Особините