.

Berkshire MS1200.0909B.8 MICROSEAL 1200, 228.6 mm Должина, 228.6 mm Широк, Јасна (Пакување од 800)

Berkshire MS1200.0909B.8 MICROSEAL 1200, 228.6 mm Должина, 228.6 mm Широк, Јасна (Пакување од 800)

DEN 8634.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% полиестер поврзана стакло со ultrasonically рабови се запечатени.Тежината и caliper обезбеди одлична страна за чистење на нерамни површини.Критички ниска честици, влакна, јони и extractable.Micro Seal 1200 е ultrasonically запечатени работ cleanroom laundered wiper препорачува за ISO 3-5 средини.Неговата ниска endotoxin нивоа и висок absorbency го прави идеален за фармацевтскиот и медицинскиот уред за производство на апликации.

Особините