.

JUAMA Бања Пешкир Заврши Лавра Куче Шепа Бања Пешкир Поставува со Сушење Коса Крпа Headband Туш/Фитнес/Спа Тело Заврши Прилагодливи Затворање Bathrobe за Жени

JUAMA Бања Пешкир Заврши Лавра Куче Шепа Бања Пешкир Поставува со Сушење Коса Крпа Headband Туш/Фитнес/Спа Тело Заврши

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бања Пешкир Заврши Големина - Бања Пешкир Заврши големина е 59.8 x 31.5 инчен/152 x 80СМ; Сува коса капа големина е 9.8 x 25.6 инчен/25 x 65 CM; Headband големина е 8.7 x 5.9 инчен/22 x 15 CM.Мек Материјал Направен од Корални руно/полиестер материјал ови е тесна циклуси, посилни многу абсорбента, мазна, дише, не е лесно да исчезнат и да се зголеми двојно-stitched за издржливост.Прилики - туш тело заврши е одлична за бања, туш, спа.Погоден за бањи, теретана, ученичкиот дом, базен, сауна, плажа, патни и други lounging време.Prefect подарок за пријател или семејство што го сакаш.Туш Заврши За Жени/Девојки - Ова повторното користење Заврши Крпа Поставете го прави голем дар за женска, девојки во секоја прилика како Забави, Родендени, Нова година, Божиќ, или, едноставно, за секојдневна бања употреба.Машина Перат - Едноставно пуштете го во машина за перење на ладно и собори сува на ниско ниво.Оваа брзо сушење, супер издржлив крпи ќе трае со години.JUAMA женското Тело Крпа и Завиткајте Set Product Детали : ★Материјал : Полиестер★Тежина : 19.5 оз★Големина : Бања Пешкир Заврши - 59.8 x 31.5 инчен/152 x 80СМ; Сува Коса Капа - 9.8 x 25.6 инчен/25 x 65 CM; Headband - 8.7 x 5.9 инчен/22 х 15 СМ.★Пакетот Вклучува : 1*Бања Пешкир Заврши + 1*Сува Коса Капа + 1*Headband★Грижа Инструкции : Машина Перат(Не белење)Повеќе Карактеристики : ❤Бања Пешкир Заврши поставува на 3 е направен од ист корални руно ткаенина, со тесни циклуси и посилни апсорпција, мека, дише, кожата friendly и многу издржливи.❤Телото Туш Заврши Крпа е двоен-прилагоден од страна на магијата налепница затворање за брз зацврсти и четири очи тока и еластична бенд со прилагодливи затворање кои одговараат на повеќето биста големини.❤Косата Бенд зголемува ширина, и еластична бенд дизајн може ефикасно да се спречи долга коса или влажна коса од паѓање.❤На Сува Коса Капа со еластична бенд дизајн на фен не е само лесно да се откажам, но, исто така, се прилагодува природно според коса волумен, не се тесни.✉ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Ако имате било какви прашања по добивање на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Задоволството на клиентите го прави нашето основно извршување.

Особините