.

4 Пакет Замена за АПЦ SMART-UPS 1500 SUM1500RMXL2U Батерија - Замена UB1280 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V, 8Ah, 8000mAh, Ф1 Терминал, AGM,SLA) - Вклучува 8 F1 да F2 Терминален Адапте

4 Пакет Замена за АПЦ SMART-UPS 1500 SUM1500RMXL2U Батерија - Замена UB1280 Универзална Запечатени оловни Батеријата (12V,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Замена на АПЦ SMART-UPS 1500 SUM1500 RMXL2 U Батеријата.Замена за UB1280 Универзална Запечатени оловни Батерии.Количина : 4, Една Година Гаранција.Капацитет : 8 Ah, 8000m Ah, Ф1 Терминал, Upstart Батеријата Бренд, Вклучува 8 F1 да F2 Терминал Адаптери.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Особините