.

TUO Кујнски Нож Set - 12 Компјутери Нож во Собата со Дрвен Блок - Премија Фалсификувани германски Нерѓосувачки Челик, Ергономски Pakkawood Рачка - ЦРНИОТ ЈАСТРЕБ СЕРИЈА со По

TUO Кујнски Нож Set - 12 Компјутери Нож во Собата со Дрвен Блок - Премија Фалсификувани германски Нерѓосувачки Челик, Ергономски

DEN 6718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОМУНАЛНИ ПРИБОР за јадење ОРГАНИЗАТОР : готвач нож блок вклучуваат 3.5" paring нож, 5" алатка нож, 5" serrated бифтек нож(*4), пилешко режа, 7" santoku нож, 8" се острат челик, 8" готвач Нож, 9" леб нож и дрвена блок.Сет на ножеви го прави вашиот готвење живот повеќе шарени.ПОЛЕСНО СЕЧЕЊЕ : сечилото е исклучиво фалсификувани од германски нерѓосувачки челик, кој може да ви обезбеди со одлична цврстина и острина.Непречено сечилото минимизира отпор при сечење.Дали почетниците или професионален готвач, ќе можат да уживаат во готвење повеќе лесно.SAFE s секогаш нож што го сакате, а вие сакајте се жалиме со тоа.Доаѓа до вас со прекрасен подарок кутија, TUO Black Hawk нож може да биде вашиот најдобар избор како фестивал подарок за вашите најблиски, без разлика дали за Св. Валентин Ден, Helloween, Денот на Благодарноста, Божиќ Ден или новогодишните Ден!.Ако сакате да додадете некои лични стил, декорирање на вашиот подарок кутија е дозволено!Можете да облагородување на подарок кутии со металик жица-остро лента, подарок twine, decoupage хартија или убава налепница!.Само ги красат кутија во вашиот омилен начин, што го прави вашиот уникатен подарок!.TUO се стреми висока индустрија квалитет и ги надминува стандардите за индустријата.Ние никогаш нема да бидат задоволни со повеќе исклучителни производи и повисок квалитет на услугите.Кина е работилница за светот, над 75% од прибор за јадење во светот е произведен во Yang Jiang, Кина.Се наоѓа во Yangjiang, родниот град на Chinas кујнски ножеви, Tuo бренд веќе стана индустријата пионер, но ние не ќе престане да постои, нашата духот на истражување и adventuring ќе направи TUO стане меѓународно популарен бренд.Нека TUO Дух инспирира секој немирен срце во секој агол на светот.

Особините