.

100 Дупки Дрвени Складирање Рек Кожа Занает Удирање Алатка Носителот Стојат Организаторот за Боја Четка Удирање Алатки за Складирање(100 Дупки)

100 Дупки Дрвени Складирање Рек Кожа Занает Удирање Алатка Носителот Стојат Организаторот за Боја Четка Удирање Алатки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

¡¾DIFFERENT ГОЛЕМИНА ДУПКИ¡¿Има многу дупки на различни димензии на Дрвени кожа алатки за управување, кои можат да се сместат предмети со различни големини.Дупка дизајн на цврсто дрво алатка носител е разумна, која може да се сместат голем број на алатки од различни големини. ¡¾DIFFERENT ГОЛЕМИНА ДУПКИ¡¿Има многу дупки на различни димензии на Дрвени кожа алатки за управување, кои можат да се сместат предмети со различни големини.Дупка дизајн на цврсто дрво алатка носител е разумна, која може да се сместат голем број на алатки од различни големини. ¡¾100 ДУПКИ¡¿Кожа занает удирање алатки носителот има вкупно 100 дупки со доволен капацитет и широк простор.Дрвена рамка може да се сместат до 100 кожа занает удари, која е идеална DIY кожа занает. ¡¾LEATHER ЗАНАЕТ АЛАТКА РЕК¡¿Дрвени складирање решетката е многу погодна за чување на кожа занает, орудија, алатки за моделирање и четки.Основна алатка за професионална складирање.Многу корисна алатка носителот, па можете да го користите дома и во студиото. ¡¾STURDY МАТЕРИЈАЛ¡¿кожа занает удирање алатки носител е направен од високо-квалитет бука, кои се цврсти и трајни, не е лесно да се биде оштетен или скршен, носат-отпорни, и отпорно на гребење, а има долг животен век. ¡¾WIDELY КОРИСТИ¡¿Совршен за складирање на кожа занает алатки, стил tools, и четки.Можете да го ставите на workbench да бидат чисти.Не само што заштедува простор, но, исто така, го заштитува вашиот алатки од загуба.Тоа може да ви помогне да најдете алатки што треба да се користи побрзо.Функција : 1. Решетката има многу различни големина дупки да се сместат предмети со различни големини. 2. Цврсто дрво нож носителот има разумен дупка дизајн и може да се сместат голем број на алатки. 3. На дрвени стојат организира до 100 кожа занает удари ,е идеална DIY кожа занает. 4. Совршен за чување на кожа занает алатки, стил tools, и четки. 5. Мора да се има алатка за професионална складирање.Многу корисна алатка држачот за да можете да ја користите во вашиот дом и workroom.Спецификација : Предмет Тип : Rack Material : Beech Color : Wooden Size : 100 Holes Package Листа : 1 x Складирање Решетката.

Особините