.

Перење Забавува 50l Цвеќиња И Пеперутка Печатени Расклопна Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки, Облека Организатор

Перење Забавува 50l Цвеќиња И Пеперутка Печатени Расклопна Перење Кошници Со Рачки Преносни Облека Забавува За Играчки,

DEN 1053.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер + Водоотпорен ЈП.Материјал Опис : Полиестер + Водоотпорен Јп.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој Внатре,Тоа Не Само Што Е Добар Товарот Капацитет, Но, Исто Така, Има Отпорност На Абење.Засилен Се Справи Со Дизајн На Двете Страни : Опремена Со 2 Алуминиумски Круг Мека Дршка На Менувачот, Цврсти И Издржливи, Погодно За Транспорт На Перење Кошница Да Го Спалната Соба, Бањата Или Перење Соба.Дури И Ако Лифт Тешки Торба, Кошница, Ќе Не Солза.Голем Капацитет-1 Недела Перење Капацитет : Нашата Перење Кошница Има Голем Капацитет Од 50 Литри, На Перење Торба Е Лесно Да се Носат И Издржливи.Дали Треба Да Се Спакуваат Облека, Организира Облека Или Пак Играчки, Нашите Пространи Количка За Перење Кошница Е Наједноставниот И Повеќето Ефикасно Решение.Лесен За Складирање : Перење Кофа Може Да Биде Брзо Укината И Поставени Стан, Кога Не Е Во Употреба, Што Ќе Ви Овозможи Да Се Направи Целосна Употреба На Секој Простор.Торба Е Лесен И Не Заземаат Простор Кога Се Преклопени, Што Го Прави Идеален За Кампување.Тој Има Едноставен Дизајн И Светли Бои.Погоден За Чување Облека, Ќебиња, Пешкири, Итн.Мулти Функционални Складирање Кошница : Преносни Перење Кошница Може Да Ги Исполни Сите Ваши Потреби И Е Идеален Избор За Спални, Спални Соби, Бањи И Перење Соби.Бидејќи Се Справи Со Е Здрав, Можете Исто Така Да Се Откажам Тоа Некаде.Направени На Силна, Носат-Отпорни, И Водоотпорен Оксфорд Ткаенина, Со Водоотпорен Јп Слој На Внатрешниот Слој За Да Се Постигне Влага-Доказ Ефект.Со Јп Одбор Поддршка На Дното, Тоа Може Да Издржи Добро, Дури И Ако Не Постои Никаква Облека На Себе.Капацитетот Е 82 Литри, Кој Може Да Се Сместат Облека За Околу Една Недела.Тоа Е Многу Погоден За Универзитетот Спални, Станови, Апартмани, Хотелско Сместување, Само-Услуга За Перење, Нови Простории И Шопинг Места.Не Машина За Миење Или Кајгана, Инаку Торба Ќе Биде Damaged Rest Увери По-Продажбата На : Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Задоволително Производи И Услуги.Ако Имате Било Какви Прашања, Можете Да Не Контактирате Преку Е-Маил Во Секое Време, И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Особините