.

Виножито еднорог за Складирање Кантите Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица Организирање на Сад во Кутија со Рачки за Облека Играчк

Виножито еднорог за Складирање Кантите Коцки Играчка Плакарот Организатор Кошница Платно Расклопна Полица Организирање

DEN 2138.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Соодветна Големина】 Со совршена големина на 14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи, складирање бин има пространа простор за чување на вашите предмети и одговара совршено на вашата полица. 【Лесна за Носење&Продавница】 Со user-friendly дизајн идеја, складирање коцка беше опремен со две рачки, што значи дека може да се носат коцка лесно.Исто така, расклопна дизајн го прави полесно да се складира. 【Трајни&Fadeless】 Направен со одлични платно материјали и парична казна craftmanship прави чување на кошница трае подолго.Не грижи за боја избледени додека неколку месеци на употреба. 【Фенси Дизајн】 Оваа организатор не е само една обична или здодевни складирање кутија, тој е дизајниран со симпатична модели, што ја прави совршена за да биде дел од оркестарот на вашиот дом, и симпатична играчка организаторот за вашите деца и домашни миленици. 【Повеќенаменски】 Оваа складирање за отпадоци може да бидат поставени на вашиот полица или кабинет за да ги зачувувате вашите облека или малку предмети.И тоа исто така може да биде организатор за весникот списанија или играчки, правење на вашиот дом чист и уреден како и секогаш.Зошто да го одберете нас?Соодветна големина, совршено се вклопуваат.Количка за складирање за отпадоци, лесна за носење, и продавница.Одлични материјали и прецизната изработка, долготрајност. 【Печатење】Еден двострано печатење 【Материјал】Платно+Faux Кожа 【големина】14.2(Л)x 10.2(W)x 8.3(В)инчи 【Мулти-употреба】За списанија, играчка,плакар, полица организирање. 【Пакување】1 Пакет.

Особините