.

SH-ЧЕН Служат Количка Количка, Количка На Тркала Алатка 3 Ниво ABS Медицински Комунални Количка со Фиоки, Канта за Убавина Инструмент Возен Количка со Нечистотија Коф?

SH-ЧЕН Служат Количка Количка, Количка На Тркала Алатка 3 Ниво ABS Медицински Комунални Количка со Фиоки, Канта за Убавина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 54×37×98cm; капацитет : 100kg; Лесен за инсталација : Брзо и лесно да се постави.Нечистотија кофа : Опремен со отпад контејнер за да се изврши медицински задачи, слободно ќе може да се прилагоди на висината.Универзална Тркала : количка карактеристики погодно справи и 4 тешки-должност вртливата casters за непречено да се тркала и што се движи.Железнички фиока : Скриени ABS фиоки ви овозможи да се одржи убавина алатки и потрошен материјал, издржлив и простор за заштеда на енергија.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!.Производ overview This повеќенаменски количка е идеално решение за салони, студиа, продавници, како и стручни канцеларии кои бараат квалитет инструмент или производ на послужавник.Производ parameters Product име : Медицински cart Material : ABSLoad лимит : 100kg Cart големина : 54×37×98cm Package Beauty количка×1 Notes The датумот на породување 9-15 денови, и да се врати времето е во рок од 30 дена.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас st секое време.Ние секогаш се обезбеди услуга за вас.Поради рачни мерења на локации, може да биде грешка на 1-3cm.Светлина на фотографијата и различни екранот може да предизвика боја на објекти во фото да бидат различни од оние вистинските.Ако нашите производи имаат никакви проблеми, ние може да обезбеди замена / Врати Услуга, добредојдени да не контактирате во секое време!.

Особините