.

ZOSI 1080P Full HD Жичен Безбедност Куршум Камера, со 4 Пакет 100ft 30M bnc видео надзор Кабли и 12V 2A Напојување & 1 до 4 Моќ Splitter Кабел Компатибилен со TVI CVI AHD Безбедност dvr Систем

ZOSI 1080P Full HD Жичен Безбедност Куршум Камера, со 4 Пакет 100ft 30M bnc видео надзор Кабли и 12V 2A Напојување & 1

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【2. 0 ПРАТЕНИК 1080 P безбедносна камера】 - ова TVI куршум камерата може да бидат компатибилни со 1080 P/ 720 P HD-TVI DVRs.Високи перформанси леќа прави се што е во големи детали и претставува точно-на-животот боја на екранот. 【65ft ноќ визија】- изградена во 24pcs IR-Led диоди, IR 65ft/20 МИЛИОНИ ноќ визија, Мегапикселна 3. 6mm Леќа со IR-намалување обезбеди јасни слики, дури и во темнината. 【Внатрешна и надворешна употреба 】- на алуминиум метал вандалот доказ Една година гаранција за квалитет, цел Живот Техничка Поддршка.

Особините