.

10.9 Црна Оксид Челик Страната Завртки М12 x 1.75 mm x 40 мм Долго FT 20 компјутери

10.9 Црна Оксид Челик Страната Завртки М12 x 1.75 mm x 40 мм Долго FT 20 компјутери

DEN 724.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прирабница со Дијаметар од 18 милиметри, Раководител Ширина 11.8 мм, Раководител Висина 26.6 mm. 10.9 Црна Оксид Челик Страната Главата Завртки М12 x 1.75 mm x 40 мм Долго.Се користи за да се бара апликации како што се прекин системи, како што тие се најмалку 25% посилна од средна сила челични навртки.Должина се мери од под главата.Затегнувачка Цврстина 150,000 psi, Rockwell C32.

Особините