.

Оригиналниот Значи И 45W 5V 12V -5V -12V AC да DC Quad Излез Префрлување Напојување 5V/12V 5A/1А -5V/0.5 A-12V/0.5 A SMPS Затворен Тип на Напојување Единица Трансформатор Текст 88-264VAC

Оригиналниот Значи И 45W 5V 12V -5V -12V AC да DC Quad Излез Префрлување Напојување 5V/12V 5A/1А -5V/0.5 A-12V/0.5 A SMPS

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Модел RQ-50 B Quad Излез Префрлување Напојување.CH1 : 5 V 5 A 0~6 A, CH2 : 12 V 1А 0~1.5 А CH3 : -5 V 0.5 0~1А CH4 : -12 V 0.5 0-1 A.Текст 88~264 VAC.Заштита тип : Hiccup режим, се обновува автоматски по грешка состојба е отстранет.Features Universal AC влез/Full range Protections : Краток спој/ Преоптоварување/Над voltage Cooling страна на слободен воздух convection LED индикатор за моќ on100% полно оптоварување горат-во test All користење на 105°C долг живот electrolytic capacitors Withstand 300 VAC напливот на текст за 5 втората Висок оперативен температура до 70°CWithstand 5 G вибрации test High ефикасност, долг живот и високо reliability3 години гаранција.

Особините