.

Hocase iPhone 6s Плус Случај, iPhone 6 Плус Случај, Shockproof Тешки Тешко Пластични+Силиконска Гума Браник Хибрид Заштитни Случај за iPhone 6 Плус/6s Плус (5.5 Display) - Кралската Виолетови ?

Hocase iPhone 6s Плус Случај, iPhone 6 Плус Случај, Shockproof Тешки Тешко Пластични+Силиконска Гума Браник Хибрид Заштитни

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со i Phone 6s Плус & i Phone 6 Плус со 5.5-инчен дисплеј САМО (НЕ за iphone 6/6s со 4.7" го прикажува или било какви други модели).Хибрид двоен слој дизајн обезбедува одлична заштита од случајно паѓа и паѓа.Приказ на вашиот i Phone со овој убави цветни печати случај.Воскресна рабови се дизајнирани за чуварот на екран и камера од гребнатини и директно влијание.Прецизни cutouts за брз и лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и карактеристики.Карактеристики убави цветни дизајн случај е совршен за жени, девојки и деца Двоен слој изградба withstands случајно паѓа и паѓа Пред рамка е дизајниран 3мм високо над екранот за да се спречи гребнатини и директно влијание на Компатибилност За i Phone 6s Плус/i Phone 6 Плус со 5.5" display Производ Забелешка 1. Овој случај НЕ содржи вграден или посебен екран заштитник 2. Тоа ќе НЕ одговара i Phone 6s или i Phone 6 со 4,7-инчен дисплеј Пакет Содржина 1 x Случај за i Phone 6s Плус/i Phone 6 Плус 5.5-инчен.

Особините