.

Знаци ByLITA Дизајнер Грб Соба Знак (Црна) - Среден

Знаци ByLITA Дизајнер Грб Соба Знак (Црна) - Среден

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убаво дизајниран Знаци By LITA Дизајнер Грб Соба Пријавете се за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште.Димензии : 2.75"H X 7" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна, силна пена двојно двострано лепливи ленти за монтажа на повеќето површини.Совршен знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или училиште.Нашиот Дизајнер Грб Соба/Ѕидот знак, може да биде прикачен на вратата, ѕид или прозорец на вашиот дом или бизнис.Знакот е ласерски гравирани па зборови се врежани во пластика.Доаѓа во повеќе бои.Медиум знак е 2.75"H X 7" W.

Особините