.

70Pieces DIY 5D Дијамант Алатки за Сликање за Полнење, Дијамант Везови Додатоци Контејнер за Складирање (Storage Кутија со Алатки)

70Pieces DIY 5D Дијамант Алатки за Сликање за Полнење, Дијамант Везови Додатоци Контејнер за Складирање (Storage Кутија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дијаманти леплива брзина е 1-9 пати од обичните дијаманти леплива пенкало. 【Преносни Светлина-тежина Дизајн】уникатен систем за складирање има голем простор за сите ваши гем уметност & дијамант алатки за сликање, додека останатите исклучително преносни & Совршен за добивање дијамант уметност направи било каде.Можете да ги зачувувате обетки, ѓердани, монистра, прстени или други tidbits, ноктите вежба, итн.DIY 5 D дијамант слика : Складирање Кутија со Алатки Живот е повеќе да се забавуваат кога ќе сликам со дијаманти како уметник.37" Мал Сад Големина : 1.Зошто да изберете 48 Gird 5 D Дијамант Сликарство Садовите за Складирање Додатоци Алатки за Дијамантски Уметност : - Лесно продавница дијамант вежби и сите ваши дијамант сликарство додатоци во една кутија а минимизирање на нередот околу вашиот Студија или дневна соба користење на 48 Gird Дијамант Сликарство Складирање Сад - 3, 6, 9 placer во дијамант сликарство колекции е особено погоден за голем простор со иста боја дијамант во исто време.Кутија со капак е дизајниран со копче, заштита на вежби од одлевање кога се движат.Складирање на сите ваши дијамант алатки за сликање послужавник, пинцети, љубов глина , Мини инка, сликата клипот, scraper се исто така вклучени.Складирање контејнер кој е доволно голем за да ги зачувувате вашите дијамант сликарство додатоци tools.【Држете Сè Само Во Случај】42 шишиња совршено да се организираат сите ваши дијамант вежби.Спецификација : Боја : Транспарентна Материјал : Висок Квалитет Јасно Пластика Надворешниот Кутија Големина : 9.

Особините

Color:
Transparent
Material:
High Quality Clear Plastic
Outer Box Size:
9.26 x 6.50 x2.37
Small Container Size:
1.97 x0.98 x 0.47
Note:
Diamond not included.
Package include:
48 x Small container :
1 x Outer box :
112 x Label sticker :
1 x Tweezers :
4 x Diamond painting pen :
10 x Glue :
1 x Mini funnel :
3 x pallet :
2 x drawing clip :
3 x different sizes of roller-type diamond drawing pens :
1 x scraper :