.

Бебе Момчиња Девојчиња Памучни Тренерки Sweatshirt Врвот + Sweatpants Патент Грб Тимови Сет

Бебе Момчиња Девојчиња Памучни Тренерки Sweatshirt Врвот + Sweatpants Патент Грб Тимови Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Патент затворање.Мека Памучна Ткаенина Удобно и Дише да се носат.Патент Затворање, Долг Ракав, Цврст Боја Sweatshirt со Шари на ракав.Долго активни панталони со еластична корселе лесно за облекување.Пакет Содржи : 1x Патент Јакна + 1x Sweatpant(3 - 24 Месеци).Ве молиме погледнете го големината на табелата за нарачка.Тоа обично трае 9-15 денови за испорака.

Особините