.

CountryArtHouse Бери Велур Киселина Слободни 16x20 Поддршка Одбор - Неисечени Фото Мат Одбор - 100 Листови

CountryArtHouse Бери Велур Киселина Слободни 16x20 Поддршка Одбор - Неисечени Фото Мат Одбор - 100 Листови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 Целосна Листови.Киселина Слободни (нема да наштети на вашиот слики).Заштеда на Време и Пари - се Намали Вашите Сопствени 4-Ply Душеци!.Прави Голема Поддршка Одбор.Одлично за Училишните Проекти и Прикажува.Нашите Киселина-Слободен matboards се 4-ply и функција Бела Јадро.Со вкупна големина од 16" x 20", овие душеци се вклопуваат во 16" x 20" рамки.

Особините