.

2005-2006 Тундра Светлата Собранието со ADCARLIGHTS - Фарови за 2005-2006 година Тојота Тундра / 2005-2007 Sequoia Headlamp Замена Лево и Десно - Хром Домување

2005-2006 Тундра Светлата Собранието со ADCARLIGHTS - Фарови за 2005-2006 година Тојота Тундра / 2005-2007 Sequoia Headlamp

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ОЕМ Fitment Согласност】Фарови собранието за 2005-2006 година Тојота Тундра База / SR5 / Ограничена 4-Врата (Компатибилен за Двојно Кабината модели само) 2005-2007 Тојота Sequoia SR5 / Ограничена модели Само од ADCARLIGHTS ги исполнуваат или надминуваат сите стандарди кои ОЕМ светлина производителите мора да се придржуваат. 【Видливост Подобро, Возењето Побезбедно】Бренд нови фарови собранието дава 200% зголемување на осветленоста во споредба со акции на еден.Што ќе ви овозможи да се види подобро и побезбедно возење во текот на ноќта.Исто така, извонреден килибар рефлектор и стилски хром дизајн се задржи вашиот автомобил бара добро на патот!. 【Лесно да се Инсталира】Како целосно компатибилен замена за фабриката за делови, нашите Plug-n-Игра стил фарови се дизајнирани за брза и лесна инсталација, не бараат модификација или дупчење. (Светилки НЕ се вклучени). 【Солидна Запечатување Изградба】Целосно запечатени тешки-должност куќишта се направени од премиум ABS пластика и да го достигне до ОЕМ Одделение водоотпорен да се обезбеди одлична отпорност на временските услови и гаранција на издржливост за годините што доаѓаат. 【Живот Одговорно Одговор】ве Молиме да се чувствуваат слободни да контакт ADCARLIGHTS преку "постави прашање" копчето доколку постојат било какви неочекувани прашања или не сте сигурни како да го добиете вашиот производ работи правилно.Ние секогаш стоиме зад овој производ и се посветени на обезбедување на одговорно решение.Светлата се еден од најважните компоненти на вашето возило за безбедно возење, која ќе ви овозможи да се види на патот и да биде видена од другите возачи.Нашите фарови надградба на лицето на вашето возило, со јасен стил и екстремни опсег.

Особините