.

GEFEN INC ВИДЕО EXTENDER - ЖИЧЕН - НАДВОРЕШНИ ЛОКАЛ-DVI-141DLBP

GEFEN INC ВИДЕО EXTENDER - ЖИЧЕН - НАДВОРЕШНИ ЛОКАЛ-DVI-141DLBP

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.DVI DL Бустер ПЛУС Енергија единица која ги dual link видео и DDC сигнали во текот на долги работи на Dual-Link DVI Кабел.Како нашите DVI DL Бустер, новиот DVI DL Бустер Плус, им овозможува продолжување на масовни десктоп резолуции над dual-link дигитален видео кабел и надвор од нејзините стандардниот лимит од 15 метри далечина.Без таков уред, сјаат или друг непристоен мутации на видео сигнал може да се појави.Како degradations се целосно неприфатливи, особено онаму каде компјутерски апликации се загрижени, каде десктоп слики мора да биде остар, јасен и светла за продуктивна работа да се случи.

Особините