.

ProductWorks 24-Инчен Пред Осветлена Кикирики Snoopy со Влакно Божиќ Одмор Двор Уметност Декорација, 35 Светла

ProductWorks 24-Инчен Пред Осветлена Кикирики Snoopy со Влакно Божиќ Одмор Двор Уметност Декорација, 35 Светла

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Официјално лиценцирани Кикирики Дедо Snoopy Божиќ двор декорација.Забава и празнична статуа карактеристики Snoopy облечени како Дедо мраз.Изградена од издржлива метална рамка опфатени во мека и шарени ткаенини за празнична изгледаат и се чувствуваат.Статуата е пре-осветлена од внатре со 35 јасно светла и е совршен за користење во текот на денот или ноќта за еден голем екран.Мерки 24" x 18" x 2. 7".Извор На Енергија Тип : Corded Електричен.

Особините