.

Анита Врвот Удобност Мека Првенство Градник со Пред Затворање Стил 5319

Анита Врвот Удобност Мека Првенство Градник со Пред Затворање Стил 5319

DEN 1699.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

45% Најлон, 25% Полиестер, 15% Памук, 15% Elastane.Кука И Јамка затворање.Поместена, широка поддршка ремени не се намали и да се дијагонално стабилизира на рамениците.Ова значи олеснување на притисокот врз целиот рамото и вратот област.Три-дел чаши обезбеди атрактивна градите форма.На bodice форма на задната обезбедува дополнителни shaping.Пред прицврстување за полесно облекување.Високо-намали со чипка insert (внеси).Не-жичани поддршка градник со пред кука-и-око затворање од страна на Анита.Исечените со сјајни, еластична ткаенина во комбинација со памук.На 3-дел чаши со сите круг на градите поддршка обезбеди врвен комфор.Широк, тивко поместена и не-прилагодливи удобност ремени ублажување на притисокот врз рамената и вратот, не навивам или намали.На lengthways еластична назад со висок намали гарантира целосна флексибилност.Пред затворање за лесно и исклучување. 45% polyamide, 25% полиестер, 15% памук, 15% elastane.

Особините