.

Цртичка Комплет Се Вклопува Тојота Такома 2017 2018 2019 2020 2021 Радио W/O Систем За Навигација Сите Модели 34 Парчиња Класичен Браун Кавер-Финиш

Цртичка Комплет Се Вклопува Тојота Такома 2017 2018 2019 2020 2021 Радио W/O Систем За Навигација Сите Модели 34 Парчиња

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цртичка Комплет Се Вклопува Тојота Такома 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Радио W/O Систем За Навигација Сите Модели 34 Парчиња Класичен Браун Кавер-Финиш.Бенефиции : ја Штити површината од гребнатини & Додадете личен стил на возилото.Карактеристики : Лесен за Инсталација DIY - Не Tolls е Потребно, 3 M лента.Полиуретански Грб : нема да попуштат, кора, жолт.Цртичка Комплет Се Вклопува Тојота Такома 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Радио W/O Систем За Навигација Сите Модели 34 Парчиња Класичен Браун Кавер-Финиш.

Особините