.

ISYSUII Crossbody Случај за BLU G50 МЕГА 2021 Паричникот Случај Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта со Кредитна Картичка Држач за на Рака Lanyard Кожна Чанта Случај за Жени, Дево

ISYSUII Crossbody Случај за BLU G50 МЕГА 2021 Паричникот Случај Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта со Кредитна Картичка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со BLU G50 МЕГА 2021 .Не одговара за било кој друг уред.Она што е во Кутијата : 1 x Phone случај + 1 x Слободни Keychain.Пристап Допир на Екранот, без отстранување на случај.не ќе го попречат на екран на допир за да испраќате пораки, одговори e-mail, ужива фотографии, видео записи.Можете да остварувате повик кога вашиот телефон во оваа торба, и гласот јасно може да се помине низ овој торба.Мали слатки организатор е погоден за патување, одење, на работа, шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, одмор, танцување топката, партија, коктел и други прилики што не сакате да се земе една гломазна чанта.тоа ќе биде добра роденденски подарок или Божиќ подарок за девојчиња, тинејџерски девојки, жени, дами.Со монтажни рамо, рака, може да се користи како крст над телото торба, прашка торба, спојки паричник, мобилен телефон торбичка носителот случај, монета картичка чанта.Големина : 11.5 CM * 19 CM, можете да ги зачувувате кредитни картички, пари и други мали секојдневните предмети во џебовите.Опис на производот Премиум Кожа Материјал - На свилен, мека на допир заврши на кожа надворешноста се чувствува одлично во вашата рака.Магнетното адсорпција функција ја штити вашата банковна картичка или лична карта безбедно, спречување на картичка од лизгање исклучите картичка Крст-тело Телефон случај.Својата шик, функционален дизајн веднаш ќе го трансформира вашиот Телефон во едно парче од стилски, удобен за носене технологија.Го прави лесно да се земе на вашиот телефон насекаде C, без да го одржи.Тоа¡s одлична за повеќето активности како прошетка на вашето куче, шопинг, танцување и повеќе.Каде и да одите, можете да го направите сето тоа, додека во потрага шик!Пакет : 1 x Случај 1 x Слободни Keychain.

Особините