.

Националната Хардвер N325-753 MPB163 Двојна Облека Куки во Сатенски Никел, pack 2

Националната Хардвер N325-753 MPB163 Двојна Облека Куки во Сатенски Никел, pack 2

DEN 192.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 пакет.Дизајниран за употреба во спални соби, бањи, плакари и повеќе.Екстра тешки за дополнителна сила.Декоративни топката совет дизајн.Произведени на цинк умре-наѓ.Опис на производот Произведени на цинк умре-наѓ.Екстра тешки за дополнителна сила.Безбедно работно оптоварување на 35 фунти.Декоративни топката совет дизајн.Од Производителот Произведени на цинк умре-наѓ.Екстра тешки за дополнителна сила.Безбедно работно оптоварување на 35 фунти.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.Декоративни топката совет дизајн.

Особините