.

MarryLee Личност Мода Отворено Ѕвони за Жените Креативни 26 големи Букви Симулирани Дијамант Отвори Златен Прстен Годишнината Роденден Накит за Подарок

MarryLee Личност Мода Отворено Ѕвони за Жените Креативни 26 големи Букви Симулирани Дијамант Отвори Златен Прстен Годишнината

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗА ПРСТЕН - Отворање на прстенот.Погоден за повеќето луѓе.(НАС Големина).ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Направени со висок квалитет на алуминиум, никел олово и слободни, без штети на вашето тело.Долготрајна боја и Долго Време да се Користи.Високо Полиран Површина, без да се грижиш за гребење вашиот прст.Погоден за повеќето жени, и тинејџерите.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Нашата вечност бендот зрачи со уникатен дизајн кои сјаат.Едноставен и вкусен дизајн прстен, можете да го носат со некој што го сакаш.Оваа елегантна вечноста прстен нуди врвен квалитет.НАПРАВЕНИ СО ЉУБОВ - го Прослават специјалната жена во вашиот живот!Овој уникатен и искрена модерен производ е совршен подарок.Нашиот накит прави сентиментални изненадување и голем дар за родендени, годишнини, Ден на Мајката или свадбена прослава.ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - 100% Задоволство и Пари Назад.Ако постои било каков проблем со нашите производи или услуги, не се двоумете и контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас!!.Продажба точка : Едноставен и stylish High квалитет metal Inlaid rhinestones се направи што повеќе за наплата.Погоден како подарок за мајка ми, девојка и добри пријатели.Погоден за сите прилики.Како свадби, партии.Опис : Големина : Adjustable Material : Alloy Color : Golden Attention : производот е отворен стил, може да се прилагоди со себе, производот слика е еден вид на effect There не е фиксна внатрешниот дијаметар на отворите се допаѓа ова.Кога ќе се скрши, не се обидуваат да се скрши зглобовите, иако тоа не е толку лесно да се скрши, но дека е најранлива место.Пакет Содржи : 1 x прстен.

Особините