.

YUUAND Автомобил Задна Камера 170° Видите Копија Камера Паркинг Обратна Назад До Камерата Водоотпорен Добра Assitant за Возачот

YUUAND Автомобил Задна Камера 170° Видите Копија Камера Паркинг Обратна Назад До Камерата Водоотпорен Добра Assitant за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ABS & Метал,Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Drawstring затворање. ♥Почитувани купувачи добредојдовте на YUUAND, Ние сме убав продавачот посветени на обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.Фабрика директни продажби така нашата цена е пониска. ☎Не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. ⚫ врски големи поштенски врски поштенски врски 4 инчен поштенски врски јасно долго поштенски врски обоени поштенски врски браун поштенски врски поштенски врски 12 инчен поштенски врски мали кабел поштенски врски жица врски со завртки дупка жица врски со завртки. ⚫ дупки во нив жица врски со завртки дупка 3m жица врски асортиман жица врски асортиман тешки жица врски асортиман велкро мека жица врски за растенија мека жица врски за растенија. ⚫ жица врски тешки индустриски жица врски тешки 26 жица врски тешки црна жица врски 4 инчен жица врски 4 инчен сина жица врски обновливи пресврт жица врски обновливи жица врски еднократно.Опис : Внатрешна/Надворешна Безбедносни Камери,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сцени : Внатрешна или Надворешна, состанок,бебе нега Пол : Ниту еден Повод : Неврзан Материјал : ABS, PVC,Метал Врска Начин : Безжични, USB Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.42 инчен).

Особините