.

ZSM Игра Џојстик Игра Џојстик Одговара за PS3, PS4 PC Борба против Лулка Рокер Игра Конзола за игри Прибор

ZSM Игра Џојстик Игра Џојстик Одговара за PS3, PS4 PC Борба против Лулка Рокер Игра Конзола за игри Прибор

DEN 1668.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Овој производ е жичен shaker погоден за N-swltch база, погодна за корисниците при користење на N-swltch база за да го вклучите sn;. 2. Овој производ е plug-and-play, погоден за N-swltch база конекција преку USB приклучок, директно се подготви енергија од базата и контрола на играта операција на домаќин;. 3. Се користат да работат еден џојстик за контрола тип на игри, погоден за N-swltch домаќин (како што се Марио серија, Street Fighter2, итн.).Игра Џојстик за PS3, PS4 PC swltch Борба против Лулка Рокер Игра 1. Овој производ е жичен shaker погоден за N-swltch база, погодна за корисниците при користење на N-swltch база за да го вклучите sn;2. Овој производ е plug-and-play, погоден за N-swltch база конекција преку USB приклучок, директно се подготви енергија од базата и контрола на играта операција на домаќин;3. Се користат да работат еден џојстик за контрола тип на игри, погоден за N-swltch домаќин (како што се Марио серија, Street Fighter2, итн.)Производ тежина : 540 ± 5g;Работни voltoge / тековни : DC5 V / 20m A;USB кабел : кабел должина L = 3msize : 21*15*16cm Material : ABScolour : Црна + red Package Содржина : 1 * Игра Joystick1 * Instructions Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ви благодариме за изборот на мојата продавница и да ви посакам среќен живот.

Особините