.

Шминка четка 1 Парче Фондацијата Шминка Четки Течни Фондацијата Сочинуваат Четка Исклучителна Професионални Козметички Алатка Метал се Справи со козметички прои?

Шминка четка 1 Парче Фондацијата Шминка Четки Течни Фондацијата Сочинуваат Четка Исклучителна Професионални Козметички

DEN 3578.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПОВОД : Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧЕТКА работи одлично за секојдневна загради, прецизност поставување на под око concealer, многу прецизни контура или руменило апликација.ОПШИРНА ПРИМЕНА-ова ратан се справи со четка е идеално да се применуваат во прав или руменило.на услужни влакната ќе сум ви свиленкаста на допир чувство, покажете ја вашата природна убавина и да ја напуштат еден совршен финиш.ИДЕАЛЕН ЗА ПОДАРОК-професионална шминка четки е од суштинско значење за оние кои имаат потреба од шминка.голем за двете почетниците и професионален уметник.ДОЛГА РАЧКА : Секој четка е дизајниран со долго, лесна-за-зафат дрвена рачка за прецизност во текот на апликацијата.ПОВОД : Погодна за двете професионална употреба и дома use MULTIPURPOSE ЧЕТКА работи одлично за секојдневна загради, прецизност поставување на под око concealer, многу прецизни контура или руменило апликација.ОПШИРНА ПРИМЕНА-ова ратан се справи со четка е идеално да се применуваат во прав или руменило.на услужни влакната ќе сум ви свиленкаста на допир чувство, покажете ја вашата природна убавина и да ја напуштат еден совршен финиш.ИДЕАЛЕН ЗА ПОДАРОК-професионална шминка четки е од суштинско значење за оние кои имаат потреба од шминка.голем за двете почетниците и професионален уметник.ДОЛГА РАЧКА : Секој четка е дизајниран со долго, лесна-за-зафат дрвена рачка за прецизност во текот application Main Материјал : Пластични+Синтетички влакна.Боја : Сребро.1.1 инч=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. !Пакет Including1 PC*Прав Brush Suitable за професионална употреба или домашна употреба или се почетници.

Особините