.

ACANII - За 2017-2019 Тојота е корола LED Браник Магла Светла за Возење w/Прекинувач Собранието Возач & Патникот Страна

ACANII - За 2017-2019 Тојота е корола LED Браник Магла Светла за Возење w/Прекинувач Собранието Возач & Патникот Страна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов; Леќа и Домување Опфатени; Возачот со ТОЧКА Леќи се Обезбеди Целосна осветлување и Максимална Безбедност.Инсталација Настава не се Вклучени; Професионална Инсталација Препорачува; Цена на Повеќе од $180, Ќе се Бара Потпис за испорака. 30 Дена Политика на Враќање со 60 Дена Гаранција.ДИЗАЈНИРАН за ЗАМЕНА FOR2017-2019 Тојота е корола[4-Врата Седан]Внимание : [Не се Компатибилни SE/ XSE/ 50-Anniv СП Издание Модели][Не се Компатибилни Спорт Тип Браник Модели]Состојба : New Color : Титаниум Clear Package Вклучуваат : Возач & Патникот Страна Собранија, Магла Светлина Switch, Инсталации Harness PRODUCT FEATUREDIP LED : Нашата Светла се Опремени w/ НАТОПИ (Dual-Во-Line Пакет) ЛЕР која Функција Куршум Форма Леќа Создаден за да се Концентрира на Светлината на Излез и Регулирање на Топлина Дисипација за Долго Услуга Use Lens : Нашите Поликарбонат Леќи Нудат Супериорни УВ Заштита и Висока Отпорност.

Особините