.

Filofax Лични Месец на Две Страници, на англиски јазик Блок Формат 2022 Дневник

Filofax Лични Месец на Две Страници, на англиски јазик Блок Формат 2022 Дневник

DEN 307.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Filofax Личен дневник.Месец за да ја видите блок формат.Јануари-декември 2022. Paper size 95mm x 171mm.Направени во велика БРИТАНИЈА.Оваа Filofax Лични 2022 дневник е месец на две страници формат на англиски јазик.Во месец за да ја видите е во блок формат, со тековниот месец, исто така се прикажани како колона долу лево.Таму е преглед и на претходниот месец и наредниот месец на врвот на страницата.Paper size 95mm x 171mm, drilled со шест круг дупки.

Особините