.

Рачно изработени Симпатична Бебе Момче Прв Роденден Пресече Торта Bibs - 1-от Роденден Bibs

Рачно изработени Симпатична Бебе Момче Прв Роденден Пресече Торта Bibs - 1-от Роденден Bibs

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Здраво, ви Благодариме за преземање на време да се провери од нашата линија на Ејден е Агол рачно изработени Бебе Bibs.Ејден е Агол е семејство во сопственост и управувани бизнис, кој е градење на репутација на+ услуга на клиентите и брза испорака што покажува со нашите 95% одобрување оценка на .Она што го прави нашето бебе облека совршен предмети за вашата продавница?. 1. Сите Ејден е Агол производи се со висок крајот бутик-квалитет, со користење само на најдобрите материјали кои се достапни.Нашите производи се колкот, стегнати, умен и се совршен подарок за бебето тушеви или за секојдневна употреба. 2. Сите наши bibs се рачно изработени во куќа во Илиноис, САД.Нашите дела се направени со нас и пренесени како висок квалитет екран отпечатоци, загарантирана да не исчезнат или пукнатина.Нашите екран отпечатоци се рака притисне совршен за вашите скапоцени малку една мека кожа. 3. Направени на највисок квалитет на материјали, овие bibs се меки на допир и направени како се фати-сите за baby ' s spills и dribbles.Направени со 100% чешлани прстен-откачи памук премиум џерси, нашите bibs се лесно да се мијат и направена да трае.ВЕЛКРО бренд кука и јамка затворање за лесно вклучување/исклучување.Здраво, ви Благодариме за одјавувањето на нашите производи.Ејден е Агол е едно семејство во сопственост и управувани бизнис.Сите наши објекти се рачно изработени од нас во Илиноис, САД.Нашата цел е да се обезбеди премиум бебе облека, кои се атрактивни и стилски.Направени на највисок квалитет на материјали, овие bibs се меки на допир и направени како се фати-сите за baby ' s Пресече Торта и 1-ви Роденден оброк.Направени со 100% чешлани прстен-откачи памук премиум џерси, нашите bibs се лесно да се мијат и направена да трае.ВЕЛКРО бренд кука и јамка затворање за лесно вклучување/исклучување.Нашиот Прв Роденден дизајни се направени со висок квалитет екран отпечатоци загарантирана да не исчезнат или попуштат, нашиот екран отпечатоци се рака притисне совршен за вашите скапоцени малку една мека кожа!Ние гарантираме многу смеа и забава со нашите Роденден Bibs, кој е зошто нашите смешна и симпатична дизајни се направи неверојатен бебе туш подарок и гарантира хит на било која партија!Жолта & White Роденден Bibs Мерка : 11" x 8".

Особините