.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Бела Бања Слики 5373cm6393cm Градење на Ѕид Уметност Antistatic Pendant Двојно Рамка Врамени Фотографии (Боја : Бела, Големина : 63933.5 см)

Фрескосликарството Врамени Фотографии Бела Бања Слики 5373cm6393cm Градење на Ѕид Уметност Antistatic Pendant Двојно Рамка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Високо-квалитетни карактеристики】 : површината се третира со анти-статички и анти-оксидација, што не е лесно да се биде контаминирана со прашина и да се осигура дека бојата не исчезнат за долго време и е поубаво. 【Едноставен стил】 : Врамени слики на згради се полесно да одговара на стилот на мебел, и нема да биде надвор од тој датум.Тоа е исто така добар подарок или уметност pendant. 【Големина спецификација】 : производот е поделена во две различни големини, кои можат да бидат избрани според големината на ѕидот, A53*73cm, B63*93cm. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.

Особините