.

Заеднички Gou Шминка за Полнење, 5 во 1 Шминка Сет за Жените Целосен Комплет Козметички од Суштинско значење Starter Пакет Вклучуваат Кармин Маскара & Eyeliner & BB Воздух Перн?

Заеднички Gou Шминка за Полнење, 5 во 1 Шминка Сет за Жените Целосен Комплет Козметички од Суштинско значење Starter Пакет

DEN 813.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА во СОБАТА : сет содржи Кармин, Маскара ,Eyeliner ,ББ Воздух Перница и Усна Глазура да ги исполни вашите секојдневна шминка потреби.ИСКЛУЧИТЕЛНА ШКОЛКА ОБЛИК : Посебни кралицата жезол моден стил школка, стилски и елегантен, што ја прави вашата шминка алатки повеќе не се ограничени на алатки, но дел од исклучителна занаети, правење на вашиот живот повеќе рафинирано.ВОДООТПОРЕН лесен за употреба и полесно да се носат.Лесно да се примени, создавање на јасна и светла три-димензионални лицето шминка ефект.Ефектот е долготраен, водоотпорен, боја-слободни и да не се формира досадни марки.СОВРШЕН ПОДАРОК : збир на решенија за целосна се соочи со шминка, многу погодна за одмор партии и дневна шминка.Тоа исто така може да се користи како Божиќ подароци, свадба подароци, роденденски подароци, итн., погоден за љубовници,мајки, ќерки, девојки или сопруги.Вградувајќи Супериорен Елеганција!.Маскара & Течни Eyeliner : Ова volumizing и издолжување на маскара обезбедува целосна lash дополнителните thatâ€s feathery мека, без flaking, не smudging, и не clumping.течни eyeliner испорачува менаџирање планирам која помага да се обезбеди дури и беспрекорна линија, секое време, монтирање на обликот на вашите очи.На воздух перница CC крем е хидратантна, масло контрола, долго-траен, текстура е светла и тенка, дише, кријат порите, се создаде темперамент шминка.јасно и влажна текстура, освежувачки и не мрсна.3 БОИ ВО 1 Кармин : Комбинираат 3 топло-продажба нијанси на црвена во 1, заштеда на пари на 2 парчиња на кармини.Овој кармин има три страни и тоа доаѓа во три различни бои за да се создаде различни усна шминка.Модерно Шик Нијанси Може Да Одговара На Различни Тонови На Кожата.Промена на вашата усна боја во секое време.Висок сјај Усна глазура : Црвена кафеава, едноставна пигмент формула создава ниско-клуч убава боја, лесно да се примени.Свиленкаста и високо хидратантна, нема сува чувство по апликација, и тоа уште ќе имаат сјај за долго време.Оваа група доаѓа претставени во посебен кралицата жезол моден стил школка, што ја прави вашата шминка алатки повеќе не се ограничени на алатки, но дел од исклучителна занаети, правење на вашиот живот повеќе рафинирано.Пакет се вклучени : 1 x Lipstick1 x Mascara1 x Eyeliner1 x ББ Воздух Cushion1 x Усна Глазура.

Особините