.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Бела Дневна Соба Ѕид Уметност Слика 5 HD Платно Ретро Ѕид Виси Слика Врамени Фотографии (Боја : Бела, Големина : 73733.5 см)

Фрескосликарството Врамени Фотографии Бела Дневна Соба Ѕид Уметност Слика 5 HD Платно Ретро Ѕид Виси Слика Врамени Фотографии

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Добри резултати】 : Тој ја користи високо-квалитетни платно, и инк-џет модел нема да се промени бојата и деформира за долго време, и има добар издржливост. 【Рамка структура】 : Двоен-рамка за монтажа технологија е усвоена, на површината се врамени со анти-деформација PS материјал, и назад, е вообличено со дрво.Двојно-layer структура е повеќе научни. 【Јасност】 : 9-боја уметнички микро-џет технологија го прави визија повеќе физички и прави ретро-стил врамени фотографии подебели. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 73*73*3.5 cm | Боја : Бела.

Особините