.

Кафе Кригла Решетката да се Монтира на Ѕид, Виси Чаша Носителот, Декоративни Екранот простор за Кујна, Дрвени Farmhouse Кафе Barnwood Знак

Кафе Кригла Решетката да се Монтира на Ѕид, Виси Чаша Носителот, Декоративни Екранот простор за Кујна, Дрвени Farmhouse

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДИМЕНЗИИ~-~ Оваа хоризонтална 6 кука рекултивираните дрво Кафе Носителот мерки околу 31.5" X 7.25", и ќе се приспособат чаши до 4.25" високи.Направен од Природни Рекултивираните Barnwood, овој производ, најверојатно, ќе вклучуваат јазли и/или ноктите дупки.ИНСТАЛАЦИЈА~-~ Секој Кафе кригла рек доаѓа со 2 големи Селски Завртки за брза и лесна Инсталација.За да ја инсталирате, завртка голем Селски Завртка на дното и на врвот во текот на првата и последната barnwood панели во површината на вашиот избор ( ние препорачуваме ѕид).БОЈА~-~ Природни barnwood бои ќе се разликуваат од browns да grays како тоа е вистинска рекултивираните дрво.Ако имате природна боја на избор, како што се полесни сива или потемна браун, само додадете белешка за проверување на надвор или пратете ни е-маил. ~-~ Други Големи Allbarnwood Производи! ~-~ Модерна Farmhouse Arched Кралицата Големина Headboard : https : //www./dp/B01 LW1 RHJ0 Allbarnwood Големи 8 панелот прозорец панелот огледало : https : //www./dp/B01 AMF4 JM2 Најдете повеќе на : https : //www./handmade/All Barn Wood.The хоризонтална 6 Кука Barnwood Кафе Кригла Решетката е одличен начин да се прикажи ги исклучите вашите прекрасни филџани кафе и вашата љубов на Кафе!Рустик и стилски, со "КАФЕ" Врежани во одборот.

Особините