.

Мајстор за Заклучување M530XTLH Магнум Цврст Челик Внесени Слично Padlocks, Pack 2, 2 Count

Мајстор за Заклучување M530XTLH Магнум Цврст Челик Внесени Слично Padlocks, Pack 2, 2 Count

DEN 647.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешна и надворешна катанец; максимална безбедност заклучување со Тешки-Намалување на octagonal бор-карбид shackle е најдобро да се користи како една врата заклучување, се пролева за заклучување, и складирање шкафче за заклучување.Заклучување е изградена со цврст челик за зголемена цврстина и сигурност; заштитна брана за нула отпор.Четири pin цилиндар и двоен топката имајќи заклучување механизам кој обезбедува максимална ги собереш и pry отпор; Тешки-Намалување на octagonal бор-карбид shackle е 50% поцврста од челик, прекалени. 1-3/4 во.широк заклучување на телото; 9/32 во.дијаметар shackle со 2 во.должина, 13/16 во.ширина; продолжен shackle за апликација флексибилност.Две padlocks, две копчиња; на Двете копчиња отворен секој брави.Големина : 2 Пакет.

Особините